Uygulamalı Biorezonans Eğitimi

Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi

Frekans tıbbının bir üyesi olan biorezonans tedavisi, Avrupa’da 50, ülkemizde ise 20 yılı aşkın süredir uygulanmakta olan tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir. İlk olarak Dr. Sinan Akkurt’un art arda kanser teşhisi konan annesi ve kız kardeşine uygulayıp elde ettiği başarılı sonuçların ardından Türkiye’ye tanıttığı biorezonans metodu, 400’ün üzerinde hastalığın tedavisine katkı sağlayabilmektedir. Temeli kuantum fiziğine dayanan biorezonans metodunda hastalıklar modern tıpta olduğu gibi biyokimyasal bakış açısı yerine biofiziksel bakış açısıyla ele alınarak değerlendirilmekte ve tedavi edilmektedir.

Biorezonans, insan bedeninin doğal olarak yaydığı frekans verilerini baz alır. Hastalığa yol açan patojenlere çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans verilerek, kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirilip verilerek hastalıklar nötrleştirilebilmektedir. Biorezonans tedavisinde uzmanlaşan ve bu alandaki bilgi ve deneyimlerini meslektaşlarına yönelik biorezonans eğitimleri ile uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak tüm dünyadan hekimlerle paylaşmaya devam eden Dr. Sinan Akkurt, aynı zamanda İzmir’in Bornova ilçesindeki kliniğinde meslektaşlarına “Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi” de vermektedir. Dr. Sinan Akkurt, biorezonans ile ilgili ilk kapsamlı Türkçe kaynak olan ‘Biorezonans’ kitabının da yazarıdır. (2016)

Modern tıp metotları ile çare bulunmakta zorlanılan başta alerji, kanser ve otoimmün rahatsızlıklar olmak üzere 400’ün üzerinde gibi hastalığın tedavisinde kullanılabilen biorezonans metodu, hekimler ve diş hekimlerinin gözetiminde uygulanabilmektedir. Dolayısıyla “Uygulamalı Biorezonans Eğitimi”ne de katılımcı olarak hekimler ya da kendi alanında uygulama yapmak üzere diş hekimleri kabul edilmektedir. Ayrıca yine kendi alanında uygulama yapmak üzere veteriner hekimler de bu eğitime katılabilmektedir.

Dr. Sinan Akkurt tarafından bire bir uygulamalı olarak bir hafta süreyle klinikte verilen eğitime katılmak için telefonla ulaşabilirsiniz: 0530 387 46 87

Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi içeriği

  • Titreşim tıbbının temel prensipleri ve bilimsel dayanakları
  • Biorezonans metodunun temel prensipleri ve bilimsel dayanakları
  • Biorezonans test ve tedavi sistematiği
  • Otoimmun hastalıklar, kronik hastalıklar, kanser hastalıkları, hormonal hastalıklar, ağrı hastalıkları, nörolojik hastalıklar, zor alerjik vakalar gibi başlıklarla hastalıkların tedavisinde uygulanan biorezonans protokolleri
  • Çare bulunmakta zorlanılan hastalıklara yönelik fonksiyonel tıp yaklaşımları
  • Biorezonans cihazlarının kullanımı