Uygulamalı Biorezonans Eğitimi

Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi

Frekans tıbbının bir üyesi olan biorezonans tedavisi, Avrupa’da 50, ülkemizde ise 20 yılı aşkın süredir uygulanmakta olan tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir. İlk olarak Dr. Sinan Akkurt’un art arda kanser teşhisi konan annesi ve kız kardeşine uygulayıp elde ettiği başarılı sonuçların ardından Türkiye’ye tanıttığı biorezonans metodu, 400’ün üzerinde hastalığın tedavisine katkı sağlayabilmektedir. Temeli kuantum fiziğine dayanan biorezonans metodunda hastalıklar modern tıpta olduğu gibi biyokimyasal bakış açısı yerine biofiziksel bakış açısıyla ele alınarak değerlendirilmekte ve tedavi edilmektedir.

Biorezonans, insan bedeninin doğal olarak yaydığı frekans verilerini baz alır. Hastalığa yol açan patojenlere çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans verilerek, kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirilip verilerek hastalıklar nötrleştirilebilmektedir. Biorezonans tedavisinde uzmanlaşan ve bu alandaki bilgi ve deneyimlerini meslektaşlarına yönelik biorezonans eğitimleri ile uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak tüm dünyadan hekimlerle paylaşmaya devam eden Dr. Sinan Akkurt, aynı zamanda İzmir’in Bornova ilçesindeki kliniğinde meslektaşlarına “Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi” de vermektedir. Dr. Sinan Akkurt, biorezonans ile ilgili ilk kapsamlı Türkçe kaynak olan ‘Biorezonans’ kitabının da yazarıdır. (2016)

Modern tıp metotları ile çare bulunmakta zorlanılan başta alerji, kanser ve otoimmün rahatsızlıklar olmak üzere 400’ün üzerinde gibi hastalığın tedavisinde kullanılabilen biorezonans metodu, hekimler ve diş hekimlerinin gözetiminde uygulanabilmektedir. Dolayısıyla “Uygulamalı Biorezonans Eğitimi”ne de katılımcı olarak hekimler ya da kendi alanında uygulama yapmak üzere diş hekimleri kabul edilmektedir. Ayrıca yine kendi alanında uygulama yapmak üzere veteriner hekimler de bu eğitime katılabilmektedir.

Dr. Sinan Akkurt tarafından bire bir uygulamalı olarak bir hafta süreyle klinikte verilen eğitime katılmak için telefonla ulaşabilirsiniz: 0530 387 46 87

Hekimlere Yönelik Uygulamalı Biorezonans Eğitimi içeriği

  • Titreşim tıbbının temel prensipleri ve bilimsel dayanakları
  • Biorezonans metodunun temel prensipleri ve bilimsel dayanakları
  • Biorezonans test ve tedavi sistematiği
  • Otoimmun hastalıklar, kronik hastalıklar, kanser hastalıkları, hormonal hastalıklar, ağrı hastalıkları, nörolojik hastalıklar, zor alerjik vakalar gibi başlıklarla hastalıkların tedavisinde uygulanan biorezonans protokolleri
  • Çare bulunmakta zorlanılan hastalıklara yönelik fonksiyonel tıp yaklaşımları
  • Biorezonans cihazlarının kullanımı

Biorezonans metodu ülkemizde yaklaşık 20 yıldır etkili bir şekilde kullanılmakta ve gün geçtikçe daha çok hekim bu metodu kullanıp hastalara şifa olmaya devam etmekte. Ben de yaklaşık 20 yıldır bu metodu uygulayan ve bu konuda ciddi tecrübesi olan bir hekim olarak tüm meslektaşlarıma uygulamalı biorezonans eğitimi vermekteyim. Bu biorezonans eğitiminde beş günlük sürede teorik ve pratik uygulamalarla beraber biorezonans metodunun temel uygulama yolları, kronik inflamatuar hastalıkların tedavisi, alerjik hastalıkların tedavisi, test ve tedavi sistematiği, zor alerjik vakalar ve alerjik vakalar, hatta onkolojik hastalıkların tedavisi gibi konularda temel eğitim ve pratikle beraber uygulama verilmektedir. Beş günün sonunda bu arkadaşlarımız temel düzeyde bütün bu bahsettiğim sistemik hastalıklarda bu metodu uygulama şansına sahip olacaklardır.