Biorezonans ile zayıflama süreci

Biorezonans ile zayıflama süreci

Biorezonans terapisinden sağlıklı zayıflama metodu olarak da yararlanabilmekteyiz. Öncelikle biorezonans nedir diye bakalım. Vücudumuzdaki tüm doku, organ, hücrelerin kendiliğinden doğal olarak yaydığı bir frekans vardır. Her insanın frekansları -tıpkı parmak izinde olduğu gibi- kendine özgüdür ve her bir hücrenin frekansları da birbirinden farklıdır..İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazı kullanılır. Biorezonans tedavisinde yine aynı cihaz aracılığıyla hastalıklı doku, hücre ya da organlara çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak hastalık nötrleştirilmeye yani ortadan kaldırılmaya çalışırken; kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savaşına destek verilir. Örneğin kilo almada etkili olduğu bilinen unsurlar biorezonansa özel kan testi ile tespit edilebilir ve tedavisinde de biorezonans terapileri ile destek verilebilir.

Biorezonans ile zayıflama programı

Biorezonans ile zayıflama programına başlarken öncelikle kişinin yaşam şekli, beslenme alışkanlıklarını inceliyoruz. Günlük harcanması gereken kalori miktarına oranla nerelerden fazla kalori alındığı tespit ediyoruz. Ancak diyet tek başına yeterli olmayabilir. Yanı sıra spor da yeterli olmayabilir. Örneğin insülin direnci, candida albicans mantarı, tiroid yetmezliği, besin alerjileri gibi raatsızlıklar varsa öncelikle bunların tedavi edilmesi gerekir. Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız.
Biorezonans ile kilo verme programı kapsamında iştah azaltıcı terapiler de uygulanır. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabiliyor. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabiliyorlar. Gerektiğinde biorezonans ile bölgesel zayıflama sağlanabilir. Tedavinin sporla desteklenmesi istenir.

Biorezonans ile zayıflama tedavimiz, bir şok tedavisi değildir. Doğal bir tedavidir. Bu yüzden de ayda 10 kilo verdirir gibi bir garantisi yok. Bu kişinin durumuna göre değişebiliyor. Tedavi planı da, süresi de, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişiye özgüdür. Önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir.

Kilo almanın birçok nedeni olduğu gibi, kilo verirken de kontrollu ve çok yönlü bir tedavi uygulamak gerekiyor. Ve disiplin olmazsa kesinlikle zayıflama şansı da olmaz. Biorezonans ile kilo verenler tedavi programına tam anlamıyla uyanlardır. Hiçbir tedavi yöntemi ya da haptan tek başına mucize beklenmemeli.