Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği kitabı çıktı

Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği kitabı çıktı

Avusturalya’da enerji tıbbı alanında eğitmenlik yapan Marcia Pitman ve Louise Porter’in yazdığı “Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği” kitabı Prof.Dr. Yasemin Akçay ve Dr. Sinan Akkurt tarafından Türkçe’ye çevrildi. Celsus Kitabevi’nden yayınlanan 320 sayfalık kitap, sağlık profesyonelleri ve konuya ilgi duyanlar için bir kılavuz niteliği taşıyor.

Biorezonans ve enerji tıbbında test ve tedavi sistematiğini ayrıntılı biçimde ele alan kitap, bu alanda bilimsel kaynak eksikliğini gidermeye katkı sunuyor. Çeviri Editörleri Prof.Dr. Yasemin Akçay ve Dr. Sinan Akkurt, kitabın çevirisinden önce hem meslektaşları hem de tıp çalışanları için güvenilir bir referans kaynak sunmak üzere uzunca bir dönem biorezonans konusunda ciddi bir literatür taraması yaptı, kitapları inceledi ve elemeden geçirdi. Ortaya çıkan eser, daha çok hastanın biorezonans tedavi yöntemlerinden yararlanarak şifa bulması için kapsamlı bir rehber olacak.

Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği isimli kitap, teori ile pratiğin birbirini besleyerek ilerlediği sağlık alanında sürekli yeni kaynaklara ve kanıta dayalı teşhis ve tedavi sistemlerinde referanslara duyulan ihtiyacı karşılıyor. Bu anlamda özellikle içinde bulunduğumuz dönemin ihtiyacını gideren “Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği” kitabı, okumaya başladığınız andan itibaren siz değerli okurlara farklı bir bakış açısı kazandıracak. 

Modern Batı tıbbının temsilcileri olan kitabı Prof.Dr. Yasemin Akçay ve Dr. Sinan Akkurt tarafından Türkçe’ye kazandırılan “Biorezonans ve Enerji Tıbbında Tedavi Sistematiği” kitabı, hem biorezonans ve enerji tıbbında test ve tedavi sistematiği konusundaki kafa karşılığını giderecek hem de bilimsel kaynak eksikliğini azaltmaya katkıda bulunarak sağlık profesyonellerinin hayatını kolaylaştıracak. 

Kitabı satın almak için tıklayın: https://www.celsuskitabevi.com/biorezonans-ve-enerji-tibbinda-tedavi-sistematigi