Alerji uykunuzu kaçırmasın

Biorezonans ile elektromanyetik arınma

Alerjiler, vücudun normal olarak zararsız maddelere karşı aşırı tepki vermesinden kaynaklanır. Alerjiler gıda, polen, hayvan kepeği, küf, toz, böcek ve daha binlerce madde tarafından tetiklenebilir. Burun akıntısı, kaşıntı, öksürük, hırıltı, hapşırma, vücutta kabarıklıklar can sıkıcıdır. Alerji çoğu kez antihistaminiklerle baskılanmaya çalışılsa da bu tam anlamıyla tedavi sağlayamaz.

Alerjiler arasında en yaygınlarından biri mevsimsel alerjilerdir. Burun akıntısı, hapşırma ve kaşıntılı gözler sabrınızı zorluyorsa da, alerji belirtileriniz uykuyu güçleştirdiğinde durum daha da zor bir hal alır. Alerji belirtileri gece daha da kötüleşebilir ve uykularınızı kaçırabilir.

Yatağınıza uzanınca, burnunuzdaki her şey boğazınıza damlıyor, bu da daha fazla ve daha kötü öksürüğe, hırıltıya ve nefes almakta zorlanmanıza yol açabileceğinden daha dik yatmaya çalışmalısınız. Yüksek ya da ikinci bir yastık size yardımcı olabilir.

Alerjik reaksiyonları geceleri daha fazla yaşayan pek çok hasta, polen seviyelerinin gece yükseldiğini düşünse de bu doğru değildir. Aslında tam tersine sabahın erken saatlerinde en yüksek seviyede olurlar. Alerjilerinizin gece daha da kötüleşmesinin sebebi ev eşyalarınızda sorgulanabilir; maytlar, rutubet, ev tozları gibi. Bunun için anti-alerjik bir elektrik süpürgesi edinerek işe başlayabilir, sonrasında bir hava temizleyici kullanabilirsiniz. Eğer bir evcil hayvanınız varsa ona yaklaştığınızda alerjik semptomlarınızın daha artıp artmadığını da gözden geçirmenizi öneririm.

Ev içi alerjenler, alerji belirtilerinizi daha da kötüleştirmiyorsa, sorun bilmeden içeri getirdiğiniz polende olabilir. Polen cildinize, saçınıza ve giysilerinize tutunabilir, bu nedenle yatmadan önce duş almanızı öneririm.

Alerjilerin geceleri daha da kötüleşmesinin sebeplerinden biri de gün boyunca meşgul olduğunuzda, bu durumu unutabileceğiniz gerçeğidir. Yatağa yattığında, çoğu insan başka bir şey düşünmüyor ve semptomları daha da kötü hissediyor.

Bioezonansın alerji tedavisine yaklaşımı semptomları baskılamak yerine nedenleri ortadan kaldırarak kalıcı sağlığı tesis etmek üzerine kuruludur. Alerji tedavisinde etkin bir destek tedavi metodu olduğunu bugüne kadar binlerce örnekle dünya çapında gösteren biorezonansın alerji tedavisine yaklaşımını okumak için lütfen sitemizi inceleyin.