Frekans enerjisi ile kansere çözüm

Biorezonans İle Sağlığınıza Kavuşabilirsiniz

Akşam Gazetesi – Tarih:26.01.2014

Elektromanyetik frekanslarla vücudu temizleyen biorezonans yöntemi, kanser hücrelerini etkileyerek tümörü küçültmeyi, yok etmeyi hedefliyor.

Vücuda gönderdiği elektromanyetik frekanslarla tümörün yaydığı enerjiyle oynanarak küçültmeyi, yok etmeyi hedefleyen ‘biorezonans’ yöntemi kan¬seri tedavi etmeye yardımcı oluyor. Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt, bu yönteminin vücuttaki enerjiyi, bağı¬şıklık sistemini güçlendirerek kanserle mücadelede rol oynadığım söyledi.

HEDEFE YÖNELiK TEDAVi

Kanserin vücudun direncini zayıflatarak oluşan bir hastalık olduğunu belirten Dr. Akkurt, yöntemin hastalardaki etkisini şöyle anlattı: “Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyo-fiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanır. Biorezonans cihazın¬dan yayılan elektromanyetik frekansın gücü çok düşük.Yan etkisi yok. Vücuda zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur. Tedavide kan¬ser hücresinin frekansını ters çevirip verdiğimizde, sadece kanser hücreleri etkileniyor. Tamamen hedefe yönelik bir tedavi yapa¬biliyoruz.”

Dr. Akkurt, bu yöntemle 200 kanser hastasını nasıl tedavi ettiğini Almanya’da düzenlenen Bicom Uluslararası Biorezonans Kongresinde anlattığını da ifade etti.

Bu arada Dr. Sinan Akkurt yöntemi 32 haftalık hamileyken meme kanseri olan kız kardeşine ve ardından da karın zarı kanseri olan annesine uyguladığını ve iyileşmelerine yardımcı olduğunu da söyledi. Akkurt, kız kardeşi Hatice Yurtsever’in hem hamileliğinde bebeğini sağlıkla dünyaya getirdi ve bir çocuğu daha olduğunu da belirtti.