Gluten alerjisi biorezonansla nasıl tedavi edilebilir?

Fibromiyaljide ozon tedavisi fayda sağlar mı?

Gluten alerji biorezonansın en yüksek etkililikle tedavi ettiği alerjilerin başında geliyor. Tabii gluten birçok maddenin içinde var. Başta buğdayın içinde olmak üzere birçok tahılın içinde olan bir madde.

Dolayısıyla biorezonans ile gluten alerjisini tedavi edebilmek için glutenden uzak durmamız gerekiyor. Öncelikle bununla ilgili bir beslenme planı hazırlanıyor. İçinde gluten olan çavdar, yulaf, ekmek yani buğday gibi maddelerden uzak duruyorsunuz. Bunlarla ilgili beslenme planı hazırlıyorsunuz, bunları beslenmenizden çıkarıyorsunuz. Aynı zamanda frekans rejimi dediğimiz dokunmayı da yasaklayıp bir frekans rejimine giriyorsunuz. Devamında biorezonans metodu ile glutenin ters frekansı vücuda verilerek üç haftalık bir süre içinde glutenin frekansı nötrleştirilebiliyor.

Ben daha önce gluten frekans diyetine girdim. Ekmek yemedim, dokunmadım, gene de üzerimde tespit edildi. Sonra bir de baktık ki kullandığım makyaj malzemesinin içinde varmış.

Gluten bazlı gıdalardan söz ediyorum tabii. Endüstride çok kullanılıyor. Örneğin yoğurt sertleşsin diye un katılabiliyor. Ya da bazı sakızlarda yapışmasın diye sakızın konulduğu kağıda un konabiliyor. Bazı makyaj malzemelerine eser miktarda bile olsa un konabiliyor. Dolayısıyla rejimin tam olması lazım ve dikkat etmemiz lazım. Çünkü glutene karşı bir hassasiyetimiz varsa illa bunu tüketmemiz gerekmiyor, dokunduğunuzda vücut onunla karşılaştığını düşünüp savunma haline geçiyor ki bu da bizim hücrelerimizin reaksiyon vermesi demektir. Bunu engellememiz gerekiyor. Bir hayli dikkat lazım. Bu nedenle uzun süre evde tek başına yapabileceğimiz bir diyet şekli değildir. Biorezonans eşliğinde bunu yapmak daha doğrudur.