Sigarayı nasıl bırakabilirim?

Sigarayı nasıl bırakabilirim?

 

Sigarayı nasıl bırakabilirim? Kulağıma küpe taktırdım olmadı, yine başladım. Sigarayı bırakmak için birçok yöntem var, ilaç var, hipnoz, akupunktur, nikotin sakızları var da var… Hepsinin belli yüzdelik dilimlerde etkisi var. Bir kere sigarayı bırakın. Hangi yöntemle olursa olsun bırakın. Böyle bir gücünüz varsa lütfen bırakın. Eğer ki bırakamıyor iseniz, bunun birkaç nedeni vardır. Sigaranın iki bağımlılığı var: Fiziksel ve psikolojik. Birçok metot bunun ikisinden birine etki ediyor. Yani A metodu bilinçaltına etki ederken B metodu fiziksel olarak etki ediyor ama diğer noktalar tekrar sigaraya başlamaya neden oluyor. Biz biorezonans metodu uyguluyoruz sigara bırakmada. Biorezonans metodu hem fiziksel hem de zihinsel olarak destekleyebiliyor. Fiziksel olarak içtiğiniz sigaranın frekanslarının tamamıyla tersini üreterek vücuda verdiğinizde sigaranın frekans bilgisi nötrleşiyor. Bu sizin vücudunuzun hiç sigara içmemiş birinin vücudu gibi hissetmesine neden oluyor. Psikolojik olarak da kulaktan özel noktalardan da frekans verilerek psikolojik olarak da destekleyebiliyor biorezonans. Bu sayede her iki yoldan da destek alabiliyorsunuz. Bu sayede başarı şansı bi hayli yüksek. Tüm bu metotların hepsini uygulamadan önce en önemli şart kararlı olmanız. Çünkü bağımlılık tedavilerinde kişinin isteği şart.

 

Annem meme kanseri tedavisi görüyor. Meme kanseri hastalarına ne önerirsiniz? Meme kanseri tedavisi geleneksel yöntemlerle ve veya hastanede kullanılan kemoterapi ve radyoterapi gibi yöntemlerle tedavi edilebiliyor. Hastamız da muhtemelen zaten bu yöntemleri tercih etmiştir, kemoterapi veya radyoterapi almıştır veya ameliyat olmuştur. Yanında biorezonans, ozon tedavisi gibi destek tedavilerden de bu hasta fayda görür. Mutlaka bu yöntemleri denemelerini tavsiye ederim. Özellikle ketojenik beslenme, yani bağışıklığı destekleyici ve şekerden, karbonhidrattan fakir beslenme bu hastanın idame tedavisinde destek olacaktır. Kullanabileceği bazı vitamin ve minareller için de doktoruna ulaşmalı.

 

Epilepsinin nedeni nedir? Epilepsinin nedenini tam olarak kestirmek mümkün değil. Bazen bazı hastalıklara bağlı olarak sekonder olarak çıkabilir, mesela kanser beyne metastaz yaptığında epilepsi olabilir. Ya da beyindeki bir iyi huylu tümör ya da kullanılan ilaçlar yapabiliyor epilepsi. Bu tabii bilinen tarafı. Bunun haricinde çocukluk çağından başlayıp da hiçbir nedeni olmadan epilepsi hastalığına yakalanan birçok epilepsi hastası var. Altında yatan, konuşulan teoriler, beyin yarım küreleri, aradaki korpus kallazyumdaki iletişim kusurları ile ilgili teoriler var ama epilepsinin kesin nedeni budur diyebileceğimiz veriler malesef henüz yok. Klasik tıbbın epilepsi tedavisinde anti epileptik ilaçlar var, bazen bir ilaç yeterli gelebiliyor, bazen bu ilaçların kombinasyonu uygulayabiliyoruz. Biorezonans metodu ile epilepsi konusunda destek olabiliyoruz biz de. Benim de Almanya’da sunumunu yaptığım, epilepsi konusunda incelediğim vaka örnekleri de var. Bir hayli güzel sonuçlar almıştık.

 

Hacamatın kesin yararı olduğuna inanıyorum. Sülük tutmak da inanılmaz yararlı. 70’in üzerinde hastalığa iyi geliyor. Doktor yoluna devam etsin. Güzel şeyler yapıyor. Her geçen gün yeni bilgiler, yeni çalışmalar, kliniğimize eklenen yeniliklerle yolumuza devam ediyoruz. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.