Biorezonans tedavisinden önleyici tıp tekniği olarak nasıl yararlanabiliriz?

Biorezonans tedavisinden önleyici tıp tekniği olarak nasıl yararlanabiliriz?

Bir doğal tıp metodu olan biorezonans tedavisinden önleyici tıp tedavisi olarak nasıl yararlanabileceğimizi beş maddede özetleyebiliriz.
– Elektromanyetik arınma
– Biorezonansa özel kan testi
– Gıda intölerlans testi
– Bağışıklık güçlendirme
– Doruk performans (pick performance)

Elektromanyetik arınma

Vücudumuzun fizyolojik frekans aralığı ortalama 10hz’dir. Şehir yaşamında yaygın olarak kullanılan elektronik cihazlar, kablosuz internet ve elektrikli ulaşım ağları nedeniyle gigahertzler seviyesinde elektronik manyetik akım yükleniriz. Vücudumuzun kaldıramayacağı kadar ölçüde olan elektromanyetik kirlilik oluşturduğu hücresel stres nedeniyle birçok hastalığa davetiye çıkarır. Cep telefonu, uçak, metro, mikrodalga fırın ya da saç kurutma makinesi kullanılıyor, kablosuz internet ağları içinde yaşıyorsanız bağışıklık sisteminiz ciddi risk altındadır. Biorezonans ile bu kirlilikten arınmak, vücudun dengesini korumak mümkündür.

Biorezonansa özel kan testi

Biorezonansa özel kan testi ile vücudumuzda hastalıklara zemin hazırlayan oluşumların frekans izlerini sürerek hastalığa yakalanmadan önlem alınabilmesine olanak tanıyoruz. Vücudun doğal dengesini bozan, bağışıklık sisteminin güçsüz düşmesine neden olan alerjenler, ağır metaller; virüs, bakteri, çevre toksinleri ve gıda katkı maddesi gibi vücuda zararı olabilecek 6,400 madde parmaktan alınan bir damla kandaki frekans kodları ile taranır.

Bu maddeler arasında kanser hücreleri, alerjenler, besin alerjileri, aşı alerjileri, virüsler, bakteriler, parazitler, mantarlar, kimyasal maddeler, ağır metaller, çevre toksinleri ve gıda katkı maddeleri yer alır.

Gıda intolerans testi ve bağışıklık güçlendirme

Gıda intolerans testi ile bağışıklık sistemini yoran, fazla hastalıklara zemin hazırlayan ve kişide fazla kilo alımına neden olan besin alerjileri de tespit edilebilir. Tespit edilen alerjilerin tedavisinde de biorezonans tekniğinden etkin şekilde yararlanabiliyoruz.

Doruk performans

Doruk performans ise ülkemizde daha yeni tanınmaya başlamış durumda. Özellikle sporcular, üst düzey yöneticiler ve öğrencilerin yararlanabildiği kişinin performansının artırılması için uygulanıyor. Zihnin kontrol edilerek yüksek birimde çalışılması ve kolayca odaklanılması sonucunda beynin potansiyelini en yüksek seviyeye çıkarmayı içeren doruk performans aynı zamanda bir eğitim metodudur. Psikolojik baskı altındaki öğrenciler, yoğun çalışan sporcular ve yönetici pozisyondaki kişiler de bu metoddan yararlanıyor.