Sigara Bağımlılığı Destek Tedavisi

Sigara Bağımlılığı Destek Tedavisi

Sigarayı bırakmak istiyor ama bir türlü yapamıyorsanız üzülmeyin; çünkü sigara bırakma yönünde karar veremeyen pek çok kişiye göre daha iyi bir noktadasınız. Ve asıl iyi haber şu: Sigarayı bırakmak isteyen ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için biorezonans metodunun başarı oranı yüzde 90’dır! Üstelik tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz…

Sigarayı bırakmak istiyor ancak bırakamıyorsanız biorezonans tedavisinden destek alabilirsiniz. Biorezonans metodu ile sigara bıraktırma konusundaki yaklaşımımız şu şekildedir:

  • Hastanın kararlılığı ve bağımlılığının yönleri değerlendirilir; gerektiğinde psikolojik ek uygulamalara yer verilir. Biorezonans ile vücudun enerji dengesi sağlanır, elektromanyetik kirliliğin yarattığı hücresel stres temizlenir.
  • Sigaranın vücut tarafından tanınan kimyasal titreşimi tespit edilir ve biofiziksel olarak tam tersi üretilerek vücuda yollanır. Böylelikle vücuttaki alıcıların nikotin bilgisini unutması sağlanır. Fiziksel bağımlılık yüzde 85 sıfırlanır.
  • Çok nadiren destek programlarıyla yaşanan herhangi bir zorluk çözülebilir. Psikolojik bağımlılık için ise alışkanlıkların nasıl değiştirilebileceği anlatılır ve seans bitirilir.
Image

Unutmayın, sigara başta pek çok kanser türü olmak üzere tüm hastalıkların tetikleyicisidir. Sigaradan kurtulabilirsiniz. Bu mümkün! Önce buna inanın. Biorezonans tedavisi ile tek seansta sigara bağımlılığınızı yenebilirsiniz. Tek seansta başarı oranımız yüzde  85tir.

Biorezonansla tek seansta sigaraya son

Biorezonans metoduyla tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz. Tek seansta başarı oranımız yüzde 90’ın üzerindedir. Yeter ki siz kararlı olun ve destek alın!

Sigarayı bıraktıktan sonra yerine ne koymalı?

Sigarayı bıraktınız. Tek seansta biorezonans metoduyla sigarayı bıraktınız. Peki hissettiğiniz boşlukta yerine ne koymalı? Sigarayı bıraktıktan sonra illaki yerine bir şey koymanız gerekmiyor. Bununla ilgili literatürdeki pek çok çalışmada gösteriyor ki bu davranış biçiminin unutulması ya da yavaş yavaş aklınızdan çıkması hayatınızda yeni bir sayfa açmaya daha uygun, daha doğru. Yerine bir şey koyduğunuz takdirde hala bilinçaltınızda ilişkiniz kopmamış diye düşünülebilir. Bu yüzden sigarayı bıraktıktan sonra hayatınızda yeni hobiler edinebilirsiniz. Sporla ilgili hobiler olabilir, sosyal hayatla ilgili olabilir… Sigaranın yerine başka bir şey koymanıza gerek yok.

Biorezonans ile sigarayı bırakmak istiyorsanız öncelikle karar verin. Yani sigarayı bırakmaya karar vermek bence en önemli adımıdır. Sonrasında biorezonans konusunda deneyimli bir biorezonans kliniğine başvurmanız ve randevu almanız lazım. Randevu aldıktan sonra randevu günü yanınıza bir adet sigara alın. Bu son sigaranız olacak ve bu merkez zaten bu son sigarayı tedavide kullanacak, onun frekansını kullanacak. Yanınıza bir adet sigara alıp merkeze gidin ve gitmeden en azından 2-3 saat öncesine kadar çay, kahve içmemiş olmanız lazım ki çay, kahve içmemek sizin tedavi başarınızı, tedavinizi daha etkili hale getirir, başarısını artırır. Çünkü biorezonans metodunda sizin frekanslarınız kullanılıyor ve sigaranın anti-frekansları kullanılıyor. Bunlar vücut sıvılarında daha etkili bir şekilde tedaviyi sağlıyor. O yüzden çay, kahve bunu etkileyebilir, içmemelisiniz. Ve son olarak da bu merkeze yine vaktinden 15 dakika önce varın ve orada size zaten yönlendireceklerdir son sigaranızı içip bir tüpe koyup tedaviye başlayacaksınız.

Sigara Bağımlılığı Destek Tedavisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Biorezonans, çeşitli hastalıklar için kesin tedavi yöntemi midir? Garanti verilebilir mi?

Sağlıkla ilgili hiçbir konuda garanti verilmesi doğru değildir. Hayatta hiçbir şeyin garantisi olmadığı gibi, hastalarımıza da “%100 kesin tedavi”, “garantili sonuç”, “tedavi garantisi” gibi söylemlere itibar etmemelerini öneriyoruz.

Evet, yararlanılabilir. Ameliyat öncesi ya da sonrası, ilaç tedavisi ya da farklı terapi yöntemleri öncesi, sırası ve sonrası süreçlerde biorezonans tedavisi uygulanmasının bir sakıncası yoktur. Aksine kemoterapi, radyoterapi gibi yöntemlerin etkinliğinin artmasına destek olurken, istenmeyen yan etkilerinin de azalmasına ve hatta ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.

Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak program, tamamen kişiye özgü olarak planlanır. Dolayısıyla tedavi süresi de buna göre değişkenlik göstermektedir.

Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak program, tamamen kişiye özgü olarak planlanır. Dolayısıyla tedavi süresi de buna göre değişkenlik göstermektedir.